Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8316
Stary 11.09.2013, 16:11
Pretensję to można mieć do Zielińskiego, że spier.dolił setkę z Czarnogórą, a nie do Pawła, że nie wykorzystał swoich okazji w meczu, w którym była pełna kontrola w naszym wykonaniu.
Odpowiedz cytując