|
Kto powiedział że źle? Jeżeli Brożek będzie miał w każdym meczu trzy okazje to wreszcie coś strzeli. Mecz kadry pokazał że okazje sobie stwarza, więc jestem zadowolony.
Na pewno lepiej to na niego wpłynie niż debilne teksty że "wszystko spie....ił". To jest krytyka?
|