Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8315
Stary 11.09.2013, 15:59
Kto powiedział że źle? Jeżeli Brożek będzie miał w każdym meczu trzy okazje to wreszcie coś strzeli. Mecz kadry pokazał że okazje sobie stwarza, więc jestem zadowolony.

Na pewno lepiej to na niego wpłynie niż debilne teksty że "wszystko spie....ił". To jest krytyka?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując