Drozd napisał(a):

Ale żeby strzelać bramki trzeba wypracować sobie okazje. A tych sobie Paweł wypracował kilka w przeciwieństwie do swoich zmienników. Dlatego uważam, że zagrał nieźle. Gdyby strzelił loba i trzecią okazję zagrałby bardzo dobrze.
Skoro tak lubisz krytykować to może zwrócisz uwagę jak zagrała reszta? Zamiast czepiać się tego który stwarzał zagrożenie. I tak przynajmniej zachowałeś miarę. Czasami nie chce wpaść i tyle i nie można tylko na tej podstawie oceniać gry kogokolwiek. Nawet napastnika, zwłaszcza, że chęci strzelania bramek nie było widać w grze całego zespołu.
|
Wiesz gdzie mam to jak się spisują zawodnicy z reprezentacji, grający we wczorajszym meczu, z wyjątkiem Pawła Brożka i może jeszcze Kuby Błaszczykowskiego? Na tą chwilę od Wisły mniej strzelonych bramek mają w Ekstraklasie tylko dwa zespoły, a nominalny napastnik zdobył tylko jednego gola z karnego - to są fakty. Ty wypisujesz tutaj że życzysz sobie żeby Paweł Brożek który zszedł w 55 minucie z powodu właśnie braku skuteczności spisywał się tak jak w meczu reprezentacji z San Marino. Piszesz to jako kibic Wisły czy jakiejś innej drużyny? Tak źle życzysz Pawłowi czy Wiśle?