Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8313
Stary 11.09.2013, 14:35
Barti napisał(a):Wyświetl post
Oby właśnie tak mu nie szło bo on ma strzelać bramki.
Koleżanko Gypsy,
Przeczytaj jeszcze raz uważnie mojego posta, i zastanów się czy bronię w nim Pawła Brożka czy krytykuję...
Ale żeby strzelać bramki trzeba wypracować sobie okazje. A tych sobie Paweł wypracował kilka w przeciwieństwie do swoich zmienników. Dlatego uważam, że zagrał nieźle. Gdyby strzelił loba i trzecią okazję zagrałby bardzo dobrze.

Skoro tak lubisz krytykować to może zwrócisz uwagę jak zagrała reszta? Zamiast czepiać się tego który stwarzał zagrożenie. I tak przynajmniej zachowałeś miarę. Czasami nie chce wpaść i tyle i nie można tylko na tej podstawie oceniać gry kogokolwiek. Nawet napastnika, zwłaszcza, że chęci strzelania bramek nie było widać w grze całego zespołu.

Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Marzenie Drozda "chciałbym żeby nasz napastnik miał w każdym meczu po cztery setki i wszystko przestrzelił". Mistrz!
Oczywiście, bo prawdopodobieństwo, że będzie miał 4 setki i nic nie strzeli jest dużo mniejsze niż to że nie będzie miał żadnej okazji i strzeli bramkę. Chyba jest to bezsporne. Natomiast jak ktoś bez narzekania nie daje rady to zawsze znajdzie pretekst żeby biadolić. Jak zszedł Brożek to gra się poprawiła czy pogorszyła? Robak był lepszy czy gorszy? Brożek miał podręcznikową asystę na ważną bramkę. W kiblu byłeś? Czy udajesz, że nie widziałeś, a może widzisz tylko to co pasuje?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.09.2013 o godz. 14:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując