Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8311
Stary 11.09.2013, 14:22
Mecz z San Marino to nie mecz. Gdy się losuje takiego rywala to dopisuje się 6 punktów i tyle. Bardziej zastanawiam się dlaczego Polacy mieli by jeździć na duże imprezy typu Mistrzostwa Świata? Zanim poważni piłkarze zaczynają przygotowania do sezonu w poważnych ligach to nas już nie ma w europejskich pucharach! Zawodnicy za granicą albo siedzą na ławkach w średniakach albo grają w słabych drużynach (wyjątek Borussia). Popatrzmy na sytuacje z napastnikami...DRAMAT ! Kompletnie oprócz Lewandowskiego na chwilę obecną nie ma napastnika, obrona....jeśli Glik będzie grał w podstawowym składzie Torino to za rok będą w Serie B, nie wiem jak on tam w ogóle może robić karierę, reszta obrony do odlania. Nie mamy na chwilę obecną ludzi, żeby zrobić drużynę na mundial! NIE MA Z CZEGO! Szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić, inaczej lepiej nie będzie
Odpowiedz cytując