Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8310
Stary 11.09.2013, 13:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oby w każdym ligowym meczu tak mu nie szło, żeby miał trzy okazje do strzelenia bramki i asystę. O niczym więcej nie marzę .
Oby właśnie tak mu nie szło bo on ma strzelać bramki.
Koleżanko Gypsy,
Przeczytaj jeszcze raz uważnie mojego posta, i zastanów się czy bronię w nim Pawła Brożka czy krytykuję...
Odpowiedz cytując