Drozd napisał(a):

Oby w każdym ligowym meczu tak mu nie szło, żeby miał trzy okazje do strzelenia bramki i asystę. O niczym więcej nie marzę .
|
Oby właśnie tak mu nie szło bo on ma strzelać bramki.
Koleżanko Gypsy,
Przeczytaj jeszcze raz uważnie mojego posta, i zastanów się czy bronię w nim Pawła Brożka czy krytykuję...