amauri1990 napisał(a):

|
Lucas się nie powinien liczyć bo pasowałoby mu w końcu ułatwić zdobycie paszportu i umożliwienie gry w juniorskich reprezentacjach.
|
to jak jest a jak powinno być to dwie inne sprawy , na dziś wiemy że Lucas na 99% będzie naszym zawodnikiem
Mauro Cantoro mieszkał w Polsce ( strzelam ) 9 lat a chyba dopiero został Maurycym Kantorskim w ostatnich dwóch latach pobytu .