Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20696
Stary 11.09.2013, 12:58
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Lucas się nie powinien liczyć bo pasowałoby mu w końcu ułatwić zdobycie paszportu i umożliwienie gry w juniorskich reprezentacjach.

Dokładnie, chłopak od dawna jest w Polsce (nie licząc wyjazdu), świetnie mówi po polsku, myślę, że klub powinien mu pomóc w zdobyciu polskiego obywatelstwa i gra dla juniorskiej reprezentacji wyszłaby na dobre jemu i klubowi.
Odpowiedz cytując