amauri1990 napisał(a):

|
Lucas się nie powinien liczyć bo pasowałoby mu w końcu ułatwić zdobycie paszportu i umożliwienie gry w juniorskich reprezentacjach.
|
Dokładnie, chłopak od dawna jest w Polsce (nie licząc wyjazdu), świetnie mówi po polsku, myślę, że klub powinien mu pomóc w zdobyciu polskiego obywatelstwa i gra dla juniorskiej reprezentacji wyszłaby na dobre jemu i klubowi.