|
Nadal bez hura optymizmu. Rozjedziemy ich !
To po prostu jedyne możliwe rozwiązanie, choćby miało być 1-0 z samobója 3 punkty to plan minumum.
Zdajemy sobie wszyscy sprawę ze słabości ławki rezerwowych, budżetów i innych takich. Cel na koniec rundy bez zmian: miejsce pierwszej ósemce.
|