Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.09.2013, 12:50
Nadal bez hura optymizmu. Rozjedziemy ich !

To po prostu jedyne możliwe rozwiązanie, choćby miało być 1-0 z samobója 3 punkty to plan minumum.

Zdajemy sobie wszyscy sprawę ze słabości ławki rezerwowych, budżetów i innych takich. Cel na koniec rundy bez zmian: miejsce pierwszej ósemce.
Odpowiedz cytując