Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.09.2013, 12:48
Jeśli ktoś nas ocenia, a robią to wszystkie ekipy kibicowskie w Polsce to mówią "Kibice Wisły nie wykupili tyle i tyle karnetów, nie zapełnili stadionu, a tacy byli cwani gdy ich klub odnosił sukcesy" itp

nie kupił ktoś karnetu bo nie moze go przekazac, jeszcze jakies usprawiedliwienia?
SKWK, sharks, ultras, nie widzą jakichś poważniejszyhc problemów i wypełniają młyn.. na złosc mamie odmroże sobie nózki i nie pojde na stadion - KARYGODNE MYSLENIE! bo o to wlasnie Tuskowi i wojewodom chodzi, nie klubu wina, że Tusk czy wojewoda są pojebani. Co ma klub zrobic? wydac oswiadczenie " Wy, Tusk i wojewoda od....... ze sie od kibicow".. no dajzesz spokój.. Wlasnie trzeba odwrotnie dzialac, pokazac, ze nas nie przestrasza i wypelniac stadion! jesli Ty postąpujesz inaczej to znaczy ze Tuska i wojewody misja się powiodła, Ty lezysz, a oni triumfuje.

Skoro Boniek niewiele moze a ma najwieksza sile, to kluby tym bardziej.
Moze sie to kiedys zmieni, bo maja wejsc nowe przepisy ( m.in. helsinska fundacja praw czlowieka ma sie tym zajac, czyli "nagonce na kibicow i ich bezprawnego karania")
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.09.2013 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując