Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1824
Stary 11.09.2013, 12:43
Za co niby? Że nie kupiłem karnetu którego nie mogę nikomu przekazać? Chyba żartujesz. Czy klub protestuje przeciwko nagonce na kibiców? Czy akceptuje bez mrugnięcia okiem wszelkie durne zakazy i nakazy. Niedługo kibiców będą znakować jak bydło. Ciekawe ile wtedy sprzedadzą karnetów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując