|
Za co niby? Że nie kupiłem karnetu którego nie mogę nikomu przekazać? Chyba żartujesz. Czy klub protestuje przeciwko nagonce na kibiców? Czy akceptuje bez mrugnięcia okiem wszelkie durne zakazy i nakazy. Niedługo kibiców będą znakować jak bydło. Ciekawe ile wtedy sprzedadzą karnetów.
|