Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8308
Stary 11.09.2013, 12:33
Dać sobie wbić bramkę San Marino to jest HAŃBA i nic więcej. To się nie powinno było zdarzyć i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia. Faceci, którzy zarabiają często grube pieniądze za grę w piłkę nie potrafili upilnować... bakiera. Czy może być coś bardziej kompromitującego?

A do kolegów wyżej, którzy bronią Pawła Brożka. Zdejmicie z oczu klapki, rozumiem, że radość z posiadania Wiślaka w reprezentacji Polski jest niesamowita (przynajmniej dla niektórych), ale czepianie się, że komentatorzy po nim jechali jest śmieszne. A co mieli go chwalić, że nie może trafić do bramki zawodnika z ligi sanmaryńskiej? No ludzie, bądźmy poważni. Pawłowi wyraźnie nie szło, o czym świadczy chociażby to, że nie wykorzystał żadnej z BRAMKOWYCH sytuacji.
Odpowiedz cytując