|
Bardzo dobra decyzja. Powinni wprowadzić limit do 3.
Wywalić murzynów: Chaveza, Donalda i Sarkiego. Pierwsi dwaj są średni a jak złapią formę to jadą na drugi koniec świata i ciągle taka syzyfowa praca. Trzeci jest słaby.
Lucas się nie powinien liczyć jako nie posiadający paszportu bo grał u nas w wieku juniorskim.
Zostaliby Ostoja, Jovanovic i miejsce dla dobrego piłkarza z przodu( czy to Marcinho czy ktoś inny potem). W razie potrzeby słabszych zastępować lepszymi. Wyszłoby to na dobre bo ta 3 musiała by być mocna i nie kupowano by taniego szrotu.
Szkoda, że nie mogą zrobić limit co do w ogóle obcokrajowców zamiast do piłkarzy z poza Unii. Wtedy np limit 5 obcokrajowców byłby super. Ale w sumie za 7 lat pasuje wyjść już z tej UE, więc się powinno też to zrobić wtedy.
|