Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8305
Stary 11.09.2013, 10:11
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Niezły mecz!? Co ty ćpasz? Grał z kompletnymi amatorami, strzelił 0 bramek i zjebał 4 setki. To jest niezły mecz!? Jak dla mnie to jeden z najtragiczniejszych jaki można sobie wyobrazić...
Ja nic, ale widzę, że Ty to samo co Szpakowski. Setka to była ostatnia, wcześniej były okazje w których zachował się nieźle, to że piłka nie siadła to trudno. Wszyscy grali tak jakby 2:1 w zupełności ich zadowalało więc fakt, że Brożek aż trzy razy doszedł do sytuacji bramkowej jest jego dużą zasługą. No i zaliczył asystę. Lepiej od niego zagrał tylko Zieliński i Kuba. Wszedł w drugiej połowie na zmęczonych amatorów Robak i co ? Ile miał setek? Wszedł Wszołek, ile miał setek? Czyj występ był tragiczniejszy?

Brożek pokazał ze czuje grę potrafił się zastawić, odegrać, wyjść na pozycję. Jedyny minus, że nie strzelił bramki, ale to bardzo dobrze, bo gdyby było 8:1 to by niektórzy popuścili z podniecenia, a nawet na 5:1 nie zasługiwaliśmy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując