Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8302
Stary 11.09.2013, 00:04
Brożek niezły mecz, miał trochę pecha, ale asysta wypieszczona i od Robaka dwa razy lepszy.

Sposób gry wszędzie byle nie do przodu to chyba wreszcie "ręka Fornalika"... dzięki której zapisaliśmy się jako jeden z niewielu zespołów, który stracił bramkę z San Marino. Gratulacje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując