|
Brożek niezły mecz, miał trochę pecha, ale asysta wypieszczona i od Robaka dwa razy lepszy.
Sposób gry wszędzie byle nie do przodu to chyba wreszcie "ręka Fornalika"... dzięki której zapisaliśmy się jako jeden z niewielu zespołów, który stracił bramkę z San Marino. Gratulacje.
|