Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21161
Stary 10.09.2013, 22:41
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone
Ja bym chciał obłożenie tego płytą taką jak u sasiadki zza Błoń, oczywiście kolorystycznie przychylam się do Twojej koncepcji
Odpowiedz cytując