gypsy napisał(a):

Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone
|
Ja bym chciał obłożenie tego płytą taką jak u sasiadki zza Błoń, oczywiście kolorystycznie przychylam się do Twojej koncepcji
