Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23998
Stary 10.09.2013, 19:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Idze idze lemingu, przesłuchaj sobie jak bredzi cudak na partyjnym zjeździe i to chyba na trzeźwo, jak chcesz sie martwić. Posłuchaj sobie swojego wybrańca pełnego wartości . A nie wmawiaj myślącym ludziom tekstów z propagandowego smsa z centrali, bo już niektórym przepona wysiada.

Żeby po krzakach leszczy z kamerami rozstawiać to trzeba mieć pięknie nasrane do gara. A żeby z takich nagrań robić aferę to już totalna desperacja
I co taki myslący człowiek jak ty ,wywnioskował jak zobaczył najebanego Lipińskiego ,któremu trzy osoby pomagały zapiąc szlafrok ,a agent Tomek jak nie przy walizce pieniedzy to opowiada o magnum kaliber 45