Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
23998
10.09.2013, 19:41
Drozd
napisał(a):
Idze idze lemingu, przesłuchaj sobie jak bredzi cudak na partyjnym zjeździe i to chyba na trzeźwo, jak chcesz sie martwić. Posłuchaj sobie swojego wybrańca pełnego wartości
.
A nie wmawiaj myślącym ludziom
tekstów z propagandowego smsa z centrali, bo już niektórym przepona wysiada.
Żeby po krzakach leszczy z kamerami rozstawiać to trzeba mieć pięknie nasrane do gara. A żeby z takich nagrań robić aferę to już totalna desperacja
I co taki myslący człowiek jak ty ,wywnioskował jak zobaczył najebanego Lipińskiego ,któremu trzy osoby pomagały zapiąc szlafrok ,a agent Tomek jak nie przy walizce pieniedzy to opowiada o magnum kaliber 45
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82