|
Jak Iliew podawał do Wilka na Cyprze, a ten strzelał bramkę na 1-2 (dającą nam na ten moment LM), to Pan Iliew nie był przepłacony, ale jak sie zorientował że przyszedł tylko na jedno podanie, bo właściciel zwija (ufam, że tylko na jakiś czas..) interes i nie będzie żadnych nowych transferów (koniec planów walki o LM, a w zamian minimalizacja kosztów, plany sportowe na dużo niższym pułapie), a klub jest tylko jednym z wielu w polskiej lidze to,.. już był przepłacony.
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.09.2013 o godz. 16:03.
|