Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65834
Stary 10.09.2013, 14:48
wis.la/ccjh5

10 mln Kaka i Ronaldo zarabiają/zarabiali. Wiadomo, niesprawdzone plotki, nie doszło do tego transferu, ale słaby grajek a tyle ma dostawac to pytanie ile dostają Goetze, Martinez, Ribery etc to sa drodzy gracze i Bayern co roku buli po 70 mln euro i to np na dwóch zawodnikow. Malo to to nie jest. Borussia po raz pierwszy wydala taka kase, bo miala dobra sprzedaż i tylko dlatego, a Bayern no coz. chocby na Gomezie stracili połowe, a nic nie zyskali na Gustavo, na Tymoszczuku wiecznie rezerwowym nie zarobili nic, a za wiele im nie dał i to tylko przypadki z tego sezonu. dlatego ja bym Bayernu w ogole nie kategoryzował jako lepszego klubu niz Reale i inne Tottenhamy z tego sezonu. jeszcze dodajmy Barce (ktora tak wiele osob broni, bo "ma wychowankow" i nie szasta pieniedzmi), ktora marnowala duza kase na Czyhrynskiego, a za Neymara wybuliła krocie tez oddajac Ville za darmo. To sie wszystko sypie u calej czolowki na swiecie, a realnych zarobkow NIE ZNAMY. poza tym porownywanie Bayernu, gdzie tam presja na wygranie LM jest o wiele nizsza niz w Realu to kpina. Poza tym Real musi ciagle toczyc bardzo trudna walke z Barcą o mistrzostwo, a Bayern? powiedzmy sobie szczerze i bez wzmocnien byłby tutaj faworytem, Borussia dopiero niedawno do nich doskoczyla, a mimo to ostatni sezon zakonczyli z duuza stratą. i tak jest od wielu lat, Bayern nie musi, Real musi. itd. trzeba patrzec na to z wiekszej perspektywy. Wisła teraz też nie musi, ale jak miała najdrozszych pilkarzy, to musiała i takie drugie miejsce to juz była katastrofa.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 10.09.2013 o godz. 14:52.

Odpowiedz cytując