Mam mega pytanie do "Kumatych":
mam od wczoraj HTC Desire X i przy próbie podłączenia telefonu do komputera przez USB w celu np zgrania zdjęć, nie mam możliwości wyboru opcji: "Napęd dyskowy" / "Tylko ładowanie". Miałem już kilka modeli HTC i nigdy nie było problemów, a z tym jest (a też jest na Androidzie).
Po podłączeniu wyświetla się na telefonie opcja:
1."Debugowanie USB włączone"
i
2."Przenośny hot spot i udostępnianie" (nie mam włączonego wi-fi, ani "sieci komórkowej")
Natomiast na ekranie monitora:
1.
2.
Zapraszam na PRIV - Z góry wielkie dzięki
