Kaczyński jest szefem partii i decyduje kto z młodych prężnych rokuje nadzieje na odpowiedni rozwój w polityce. Wybranym daje szanse, nie rozumiesz? Czy tak strasznie masz ochotę nadawać na Kaczyńskiego, że nawet prawa do wyboru ludzi we własnej partii mu odmawiasz. Może powinien przeprosić? Tak jak Hofman bo kilku płatnych propagandzistów nagrało go z krzaków ?
Jak chcesz wiedzieć która opozycja jest prawdziwa, to zaobserwuj na kogo najbardziej plują komuchy. Zawsze się sprawdza.