jova napisał(a):

|
Bayern nie szasta pieniędzmi, nie bije transferowych rekordów Europy, nawet nie próbuje rywalizować o piłkarzy, o których walczą Real, Man City, czy inne PSG.
|
Javi Martinez, kupiony za kosmiczne jak za DMa pieniądze (40 milionów Euro z tego co pamiętam) wydatnie pomógł im w ostatnim sezonie wygrać LM i Bundesligę. Dodatkowo nikt w Niemczech nie jest w stanie się nawet zbliżyć do zarobków, jakie bawarczycy oferują piłkarzom. Co do nie kupowania gwiazd, to też się nie zgodzę, bo tylko tego lata nabyli najzdolniejszego młodego piłkarza w Niemczech oraz jeden z największych hiszpańskich talentów, także za ogromne w skali Europy kwoty (37 i prawie 20 mln Euro). Także trochę mitologizujesz strategię FCB, choć faktem jest, że klub jest zarządzany znacznie lepiej niż Real czy kluby z naftowymi pieniędzmi.