Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23993
Stary 10.09.2013, 08:52
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No widzisz - to są właśnie problemy stworzone specjalnie dla Ciebie.
Po prostu martwię sie o tych pisowskich "synów narodu" ,żeby żyli wg wartości o których ochoczo mówią ,a jak gasną światła kamer to schodzą na manowce , nieładnie oj nieładnie