serek.c2 napisał(a):

|
No widzisz - to są właśnie problemy stworzone specjalnie dla Ciebie.
|
Po prostu martwię sie o tych pisowskich "synów narodu" ,żeby żyli wg wartości o których ochoczo mówią ,a jak gasną światła kamer to schodzą na manowce , nieładnie oj nieładnie
