Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23991
Stary 09.09.2013, 23:08
DonaltTSSk napisał(a):Wyświetl post
Gowin tworzy szalupę dla uciekinierów z PO. Ustawki ciąg dalszy, teatrzyk gra swoje rólki. Kiedyś trzej ojcowie założyciele tworzyli PO dla szczurów uciekających z koalicji AWS-UW, dziś to robi Gowin. Już słychać: Tercet Gowin-Wipler-Balcerowicz. Ludzie kupią? Pewnie że kupią, czemu by mieli nie kupić? Kupili trzy razy, czemu nie maja czwarty?

A, i jeszcze jedna sprytna zagrywka: "Koalicjant dla PiS"
Chodzi o tego Wiplera, który miał być dla wielu wielką nadzieją PIS-u?