Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23990
Stary 09.09.2013, 23:04
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A o Agencie Tomku vel Jamesie Bondzie i Adamie Hofmanie ,który sie zastanawial czy pokazac penisa czy nie , nicnie napiszecie ? Przecież to są te Pisowskie elity polityczne , "które są gotowe wziąć odpowiedzialność za Polskę"
Leming jak malowany ...

ps, dlaczego nie pokazał? było? haha
Hej Nasz TS !!