Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23989
Stary 09.09.2013, 20:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A o Agencie Tomku vel Jamesie Bondzie i Adamie Hofmanie ,który sie zastanawial czy pokazac penisa czy nie , nicnie napiszecie ? Przecież to są te Pisowskie elity polityczne , "które są gotowe wziąć odpowiedzialność za Polskę"
No widzisz - to są właśnie problemy stworzone specjalnie dla Ciebie.