Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
23988
09.09.2013, 20:29
A o Agencie Tomku vel Jamesie Bondzie i Adamie Hofmanie ,który sie zastanawial czy pokazac penisa czy nie , nicnie napiszecie ?
Przecież to są te Pisowskie elity polityczne , "które są gotowe wziąć odpowiedzialność za Polskę"
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82