Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8860
Stary 09.09.2013, 16:35
Rios to była rakieta na treningu i wiele osób twierdziło,że takiego piłkarza od lat nie było u nas.
Tylko,że u niego trening,a oficjalny mecz to było niebo,a ziemia...Widocznie dopiero teraz chłopak się jakoś odblokował.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując