Gowin tworzy szalupę dla uciekinierów z PO. Ustawki ciąg dalszy, teatrzyk gra swoje rólki. Kiedyś trzej ojcowie założyciele tworzyli PO dla szczurów uciekających z koalicji AWS-UW, dziś to robi Gowin. Już słychać: Tercet Gowin-Wipler-Balcerowicz. Ludzie kupią? Pewnie że kupią, czemu by mieli nie kupić? Kupili trzy razy, czemu nie maja czwarty?
A, i jeszcze jedna sprytna zagrywka: "Koalicjant dla PiS"
