darotsok73 napisał(a):

|
nie przeoczyliśmy tylko nie dostał szansy... a odstępne za niego wynosiło milion
|
Odstępne było milion, ale myślę, że jego klub spokojnie by się zgodził obniżyć cenę, żeby się go pozbyć. Jakby nie patrzeć, Ekwadorczycy miliona na stół raczej nie wyłożyli. Inna sprawa, że gościu się zwyczajnie nie sprawdził. Typów, co ewidentnie mają jakiś talent (to każdy widział), ale w polskich warunkach nie wypalają było już trochę, trudno żeby każdego trzymać latami i czekać aż wystrzelą.