Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8850
Stary 09.09.2013, 12:21
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Takiego piłkarza nie będzie długo. Szkoda tylko że taki benefis odbywa się na jakimś zadupiu piłkarskim, a nie tam gdzie było do tego miejsce. Cóż życie.
Skorża i einsteiny z skwk - dzięki.

co ma SKWK do tego gdzie Frankowski zorganizował mecz?

Wydaje się to zresztą normalne, wszak jest wychowankiem Jagi.
Odpowiedz cytując