Tarann napisał(a):

Takiego piłkarza nie będzie długo. Szkoda tylko że taki benefis odbywa się na jakimś zadupiu piłkarskim, a nie tam gdzie było do tego miejsce. Cóż życie.
Skorża i einsteiny z skwk - dzięki.
|
co ma SKWK do tego gdzie Frankowski zorganizował mecz?
Wydaje się to zresztą normalne, wszak jest wychowankiem Jagi.