Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8849
Stary 08.09.2013, 23:55
Riosowi na Polska lige tylko jedna brakowlao - lepszej dynamiki... ale 1-2 okresy przygotowawcze i bylo by lepiej, bo techniczke to mial bardzo dobre...
Odpowiedz cytując