Arked napisał(a):

|
Myślę, że doszli do niego bo Bayern jest największym klubem Bawarii, która jest jednym najbogatszych regionów Europy/Świata gdzie nie brakuje obrzydliwie bogatych sponsorów. Moim zdaniem porównywanie rozsądnie zarządzającego ogromnym bogactwem Bayernu do rozsądnie zarządzającej ogromną biedą Wisły nie ma żadnego sensu. Nie widzę tu żadnej analogii.
|
Mi dostrzeżenie analogii pomiędzy sytuacją Wisły w skali Polski, a Bayernu w skali Europy, przychodzi bez większych trudności.