aNouc napisał(a):

|
Na Wembley z drużyną 10krotnie lepszą od Czarnogóry, która walczy o 1 miejsce? zapewne dottkną 5 razy.
|
Na rozpoczęcie meczu i po każdej bramce

?
Moje oglądanie naszych "Orłów" zakończyło się po pamiętnym meczu ze Słowacją w el MS2010 przegranym na własne życzenie 1:2 (wyjazd).
Od tego czasu oglądałem 2 mecze repry z Czechami na MS i z Ukrainą w marcu 2013 - oba tylko dlatego, że gościłem kumpla, których oglądać chciał bardzo....
Natomiast obejrzałem mecz młodzieżówki z Szwecją i powiem tyle, że miałem wrażenie dotyczące Dorny - że to jest trener, który naprawdę może coś osiągnąć. Jednak jak zobaczyłem, że na boisku ślamazarnie porusza się Wolski - który nie gra w Violi, a na ławie siedzi Chrapek - koleś naprawdę w formie, to zamarłem... Podobnie Linetty, który nie gra w Amice chłopak z U17 też "walczył" na boisku.....
Dokonał zmiany bodajże na 15 min. przed końcem meczu, ale na litość boską, myślałem, że chociaż u Dorny nie ma zależności i układów.