Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65823
Stary 07.09.2013, 21:11
jova napisał(a):Wyświetl post
Daj znać prezesom Bayernu, że nie mają pojęcia o robocie i powinni budować zespół jak Real.
Prezesi Bayernu przyjęli trochę wyższy pułap finansowy od nas Nasz jest niestety bardzo niski, więc i szansa na pozyskanie lepszych graczy od posiadanych obecnie jest bardzo mała.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując