jova napisał(a):

|
Daj znać prezesom Bayernu, że nie mają pojęcia o robocie i powinni budować zespół jak Real.
|
Prezesi Bayernu przyjęli trochę wyższy pułap finansowy od nas

Nasz jest niestety bardzo niski, więc i szansa na pozyskanie lepszych graczy od posiadanych obecnie jest bardzo mała.