KrzychooR napisał(a):

Nunez miał lepszy filmik Ten grajek wygląda mi na zwyklego rzemieślnika i wątpię żeby coś dobrego wniósł do drużyny...
|
No tak, bo u nas sami wirtuozi...
Przydałby się rzemieślnik, który może
wejść z ławki i coś zagrać, ew. zastąpić zawodnika w razie wykartkowania lub kontuzji. Nawet bardzo.