Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21155
Stary 07.09.2013, 14:35
Tak patrząc na te zdjęcia z lotu ptaka sobie myślę, że gdyby nie ten łysy beton, to nasz stadion wyglądałby naprawdę fajnie. Przydałyby się jakieś kolorki na zewnątrz, oczywiście najlepiej niebiesko-biało-czerwone
Odpowiedz cytując