Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65818
Stary 07.09.2013, 14:12
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A mi nie, bo oznacza to że nigdy nie trafi do Wisły zawodnik lepszy od reszty - tej marnej "średniej", którą obecnie mamy w kadrze. I dalej, nigdy nie będzie w klubie zawodnika mocno wyróżniającego się "na plus" od innych - bo tacy kosztują i zarabiają więcej.
Daj znać prezesom Bayernu, że nie mają pojęcia o robocie i powinni budować zespół jak Real.
Odpowiedz cytując