Lemur napisał(a):

|
A mi nie, bo oznacza to że nigdy nie trafi do Wisły zawodnik lepszy od reszty - tej marnej "średniej", którą obecnie mamy w kadrze. I dalej, nigdy nie będzie w klubie zawodnika mocno wyróżniającego się "na plus" od innych - bo tacy kosztują i zarabiają więcej.
|
Daj znać prezesom Bayernu, że nie mają pojęcia o robocie i powinni budować zespół jak Real.