Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65816
Stary 07.09.2013, 13:40
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post

Podoba mi się w dzisiejszej Wiśle, że nie ma już kominów płacowych.
A mi nie, bo oznacza to że nigdy nie trafi do Wisły zawodnik lepszy od reszty - tej marnej "średniej", którą obecnie mamy w kadrze. I dalej, nigdy nie będzie w klubie zawodnika mocno wyróżniającego się "na plus" od innych - bo tacy kosztują i zarabiają więcej.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując