Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8279
Stary 07.09.2013, 10:39
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Krychowiak powinien wyleciec za celowe (tak celowe, ten kto mysli ze to byl przypadek to od wczoraj chyba widzial pierwszy mecz w zyciu) nadepniecie Vucinica. Nie dziwie sie jego zlosci (Czarnogórca). I juz wtedy byloby pozamiatane.
Ale pieprzysz. Krychowiak był wczoraj najlepszy na boisku i łatał dziury. Ktoś kto twierdzi że w takiej pozycji ratując się przed upadkiem jeszcze myślał o deptaniu kogokolwiek to chyba pikę nożną zna tylko z telewizji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując