tommiyacht napisał(a):

|
Krychowiak powinien wyleciec za celowe (tak celowe, ten kto mysli ze to byl przypadek to od wczoraj chyba widzial pierwszy mecz w zyciu) nadepniecie Vucinica. Nie dziwie sie jego zlosci (Czarnogórca). I juz wtedy byloby pozamiatane.
|
Ale pieprzysz. Krychowiak był wczoraj najlepszy na boisku i łatał dziury. Ktoś kto twierdzi że w takiej pozycji ratując się przed upadkiem jeszcze myślał o deptaniu kogokolwiek to chyba pikę nożną zna tylko z telewizji.