http://pl.soccerway.com/players/marc...da-silva/8979/
Dopóki grała druga liga, to grał wpierwszym składzie. W mistrzostwach stanowych się nie pojawia, czyli albo miał kontrakt do czerwca, albo miał kontuzję. Tak czy siak - nawet cztery miesiące bez piłki to nie jest niewiadomo ile czasu.