Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 07.09.2013, 00:23
Mamy naprawdę udaną generację piłkarzy ofenswnych ale w obronie nie ma nikogo. Cała dzisiejsza czwórka to kompromitacja. Każda ofensywna akcja Czarnogóry pachniała bramkę, kazdy z naszych obrońców był ogrywany jak dziecko i żadne nie zanotował ani jednego wygranego pojedynku jeden na jeden,a najlepsze jest to, ze bardzo długo myślelismy z kumplem kogo lepszego mozna by wystawić w obronie i naprawdę nie ma nikogo. Głowacki odpada z powodu ogólnie znanego pecha w ważnych spotkaniach. Stanęło na wyróżniającyh się stoperach z polskiej ligi: Bieniuku i Danchu.
Co do WF to kązdy z ostatnich trzech meczów (Ukraina, Mołdawia, Czarnogóra) mógł się potoczyć inaczej. W kązdym mieliśmy dużo więcej sytuacji niż na jedną bramkę ale najbardziej mnie denerwuje, że on zarabia w .... siana, a kontrakt dostał po znajomości. Gdyby zarabiał przyzwocie to mógłby zostać, a jak płacimy fortunę to lepiej na kogoś klasy Beenhakkera.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując