Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8268
Stary 06.09.2013, 22:45
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze, już raz awansował na MŚ, po reformie, na EURO będzie łatwiej awansować teraz.
Awans do LM też miał być łatwiejszy

Dajmy sobie spokój z jakimkolwiek polskim trenerem. Moim zdaniem najlepszy byłby trener zagraniczny i to z najwyższej możliwej półki.
Odpowiedz cytując