Blaszczu16 napisał(a):

|
I bardzo dobrze, już raz awansował na MŚ, po reformie, na EURO będzie łatwiej awansować teraz.
|
Awans do LM też miał być łatwiejszy
Dajmy sobie spokój z jakimkolwiek polskim trenerem. Moim zdaniem najlepszy byłby trener zagraniczny i to z najwyższej możliwej półki.