|
No i dobrze ze jest dementi bo jakby córka Cupiała miała by rzadzic w klubie to by był taki sam bajzel jak w TF , jej niektóre decyzje niestety były niezbyt trafne jak chocby zatrudnienie firmy doradczej Alvarez , wzieli 10 mnl euro i nic nie zrobili poza durnymi raportami , które nic nie dały . Mam nadzieję ze Pani Monika z biegiem czasu nabierze doswiadczenia biznesowego , pozna firmę od A do Z i wtedy bedzie podejmowac rozsadne decyzje.
|