|
Senior Member
Offline
|
#13

06.09.2013, 10:44
|
Bilety na mecz z Piastem Gliwice
SKWK napisał(a):
Wszystkich chłopaków, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), i chcą pójść na piątkowy mecz Wisły, zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.
Przypominamy, że sklep ten znajduje się na starej hali, na prawo od wejścia. Karty pozostawione w innym miejscu (jak Strefa Kiboli) nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu darmowych biletów.
Zapisywać możecie się do środy do godziny 17:00. Warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica.
W związku z tym, że zmieniliśmy nieco zasady przyznawania darmowych biletów, szczególnie zachęcamy do organizowania się osiedlami/FC. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia Kart Kibica z danego rejonu przez jedną, wyznaczoną osobę. Prosimy, by zebrane karty były ze sobą spięte, oraz zawierały pisemną informację z jakiego osiedla/FC zostały dostarczone. W ten sposób odbiór biletów w dniu meczu będzie szybszy, mniej problematyczny, oraz możliwy do wykonania przez jedną osobę na całe osiedle/FC.
W pozostałych przypadkach Karty Kibica przyniesione muszą zostać osobiście.
SKWK zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego biletu.
Przed zostawieniem Karty Kibica w sklepie, upewnijcie się, że nie straciła ona swojej ważności !
Dziewczęta, które również chciałyby otrzymywać darmowe bilety na mecze Wisły, zachęcamy do pomocy przy sektorze szkolnym. Więcej informacji w osobnym newsie.
Zapraszamy!
Przypominamy o trwającej do meczu z Piastem zbiórce przyborów szkolnych, które można codziennie zostawiać w sklepie Reymonta 22. Jak na razie zbiórka prezentuje się bardzo mizernie, mamy nadzieję, że kibice Wisły jednak nie zawiodą.
|
Sektor szkolny po wakacjach
SKWK napisał(a):
W piątek 13 września Wisła zmierzy się z Piastem Gliwice. Najmłodszych fanów ponownie zapraszamy na Sektor Szkolny.
Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków SA wszystkie osoby zainteresowane pojawieniem się na Sektorze Szkolnym mogą otrzymać wejściówkę na mecz. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.
Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!
Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.
- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Piastem Gliwice. Zostanie on rozegrany w piątek 13 września o godzinie 20:30
- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11, E12
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija we wtorek 10 września O GODZINIE 12
- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków i Wisła Kraków SA
|
|
|