Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
23956
05.09.2013, 23:20
"AGENCI SB na stanowiskach publicznych w III RP"
http://pressmix.eu/index.php/2013/08...nych-w-iii-rp/
------------
Z innej beczki:
"Brytyjska emerytura Rostowskiego".
http://www.wprost.pl/blogi/tomasz_molga/?B=2750
Ostatnio edytowane przez yarow : 05.09.2013 o godz. 23:45.
yarow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yarow
Znajdź inne posty napisane przez yarow