Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23954
Stary 05.09.2013, 21:47
Pomysl Kaczynskiego na trzecia stawke podatkową. To i tak nie uderzy w bogatych i korporacje tylko w klase srednią i przedsiębiorców. Jak tu mowic ze JarKacz nie zraza do siebie ludzi? Czy on kiedys pojdzie po rozum do głowy i przestanie sie odzywac na temat gospodarki?
http://biznes.interia.pl/news/kaczyn...m_campaign=RSS