Pomysl Kaczynskiego na trzecia stawke podatkową. To i tak nie uderzy w bogatych i korporacje tylko w klase srednią i przedsiębiorców. Jak tu mowic ze JarKacz nie zraza do siebie ludzi? Czy on kiedys pojdzie po rozum do głowy i przestanie sie odzywac na temat gospodarki?
http://biznes.interia.pl/news/kaczyn...m_campaign=RSS