kamikaze napisał(a):

Dalej jedno i to samo w kółko. Wygląda na to, że komuch w słowniku pis to każdy nie głosujący na partię Kaczyńskiego. Skoro gw i nie tylko ona nazywa patriotów faszystami no to Kaczyński też może tworzyć swój wirtualny świat.
Świeży artykuł z dzisiaj
Przestańcie nazywać PIS i SP prawicą:
źródło wis.la/ue646
|
Brawo! Rządząca nami od 6 lat PO właśnie robi skok na kolejne nasze pieniądze (OFE), a kamikaze nadal zajmuje się "skrajną" lewicowością PiSu.
Pragnę kolegę wesprzeć i zacytować kolejne winy PiSu. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński odpowiada także za ostatnie spadki na giełdzie! To naprawdę podły i szkodliwy człowiek!

"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"