Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
liberator
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1267
05.09.2013, 08:23
Warta też miała zajebistą panią prezes chyba jeszcze ma. Współaścicielkę firmy developerskiej.
Niewątpliwie potzebujemy w klubie odważnych decyzji.
Ale do klubu piłkarskiego potrzebna jest wytrwałość, bo efekty działań mogą przyjść za jakiś czas.
liberator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do liberator
Znajdź inne posty napisane przez liberator