Wyświetl pojedynczy post
liberator
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1267
Stary 05.09.2013, 08:23
Warta też miała zajebistą panią prezes chyba jeszcze ma. Współaścicielkę firmy developerskiej.
Niewątpliwie potzebujemy w klubie odważnych decyzji.
Ale do klubu piłkarskiego potrzebna jest wytrwałość, bo efekty działań mogą przyjść za jakiś czas.
Odpowiedz cytując