Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23943
Stary 04.09.2013, 20:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli ze względu na medialne manipulacje ma się nic nie odzywać? Ja uważam że jedyna szansa to walić prostym językiem bez owijania... A wyborca ma zadanie wysłuchać oryginału, relacji i wyciągnąć wnioski. Oczywiście jaśli nie chce być zmanipulowanym lemingiem ...

To jedno, a druga sprawa. Uważasz, że zależności powstałych przez ostatnie 20 lat, a wynikających z wcześniejszych 50 nie da się dziś ograniczyć? Da się ale ludzie muszą wiedzieć dlaczego i po co.
Po pierwsze ma się nie odzywać a po drugie ludzi nie obchodzą machinacje ostatnich 50 lat. Jeśli obchodzą Jarosława - to niech sie tym zajmie jak wygra wybory. A wygra wybory jak zamknie gębę na kłódkę. A jak zamknie gębę na kłódkę, to ludzie słyszą szczekanie i skowyt platformersów a jak ludzie słyszą szczekanie i skowyt platformersów to PO spada a PISowi rośnie.

Jaka jest więc recepta na zmianę rządów? no?
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43