Drozd napisał(a):

Czyli ze względu na medialne manipulacje ma się nic nie odzywać? Ja uważam że jedyna szansa to walić prostym językiem bez owijania... A wyborca ma zadanie wysłuchać oryginału, relacji i wyciągnąć wnioski. Oczywiście jaśli nie chce być zmanipulowanym lemingiem ...
To jedno, a druga sprawa. Uważasz, że zależności powstałych przez ostatnie 20 lat, a wynikających z wcześniejszych 50 nie da się dziś ograniczyć? Da się ale ludzie muszą wiedzieć dlaczego i po co.
|
Po pierwsze ma się nie odzywać a po drugie ludzi nie obchodzą machinacje ostatnich 50 lat. Jeśli obchodzą Jarosława - to niech sie tym zajmie jak wygra wybory. A wygra wybory jak zamknie gębę na kłódkę. A jak zamknie gębę na kłódkę, to ludzie słyszą szczekanie i skowyt platformersów a jak ludzie słyszą szczekanie i skowyt platformersów to PO spada a PISowi rośnie.
Jaka jest więc recepta na zmianę rządów? no?
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43